Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Roman Chybík

 

19

Povolání: výčepní

Věk: 33 let

Bydliště: Hradec nad Moravicí

 

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

Narodil jsem se v Krnově a prozatím větší část svého života jsem prožil v malé pohraniční obci Osoblaha. V Hradci nad Moravicí žiji již deset let. Jsem ženatý s úžasnou manželkou Jiřinkou a spolu vychováváme naše dvě děti.

Co bych chtěl prosadit po volbách:  

V životě se má zkusit všechno! A proto i já jsem se rozhodl, na základě oslovení, že zkusím pro Nás mou kandidaturou něco změnit. Změny aktuální či krátkodobé jsou určitě důležité a je třeba se jim věnovat, ale já bych se chtěl spíš soustředit na změny generační a to např. snažit se o větší začlenění občanů do kulturního dění ve městě a zachovávat místní tradice. V rámci zvýšení bezpečnosti v našem městě bych si přál zřídit podchod u mostu na ulici Opavská a vést jednání o případném budoucím obchvatu našeho města. Vybudovat veřejná dětská hřiště v městě i obcích jako místa zájmových činností pro naše nejmenší a ve spolupráci s Policií ČR zajistit jejich větší bezpečnost.

Povolání:

Již 17 let pracuji v hotelnictví a od roku 2013, kdy mi byl udělen celorepublikový mistrovský titul Mistr výčepní, se pasuji do role výčepního.

Zájmy a koníčky:

Má práce je mi obrovským koníčkem, a proto mě zajímá vše, co se týká piva. Mimo to rád sportuji, houbařím, vařím a úplně nejraději rybařím. Avšak od doby, co mám milující rodinu, jsou oni v mém životě na prvním místě.

volte 7 150