Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Ivana Oršová

 

17

Povolání: úřednice

Věk: 52 let

Bydliště: Hradec nad Moravicí

 

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

V Hradci nad Moravicí žiji od svého narození. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu stavební v Opavě. Mám dvě dospělé děti. V současné době pracuji na Městském úřadě ve Vítkově.

Co bych chtěla prosadit po volbách:  

Nemám konkrétní cíle, které bych chtěla prosadit ve volbách. Ale rozhodně bych si moc přála mít úřad obsazený lidmi, kteří budou s občany jednat se slušností a úctou a svou práci budou vykonávat natolik svědomitě a čestně, aby hájili především zájmy občanů a našeho krásného města. Především úřad a samospráva je srdcem celého dalšího dění ve městě a okolí.

Povolání:

Pracuji na Městském úřadě ve Vítkově, jako úřednice odboru výstavby, územního plánování a životního prostředí. Mou hlavní náplní je pořizování územních plánů pro město a okolní obce spadající do působnosti Vítkova.

Zájmy a koníčky:

Mým koníčkem je především rodina a veškeré naše společné aktivity. Máme rádi přírodu a hory. Koníčkem mi je i povolání a čas strávený při aktivitách s mladými hasiči, do Hradec je krásné a atraktivní město, mám ráda vycházky se svým psem po jeho okolí. Mým velkým koníčkem, který přerostl v závislost, je výroba hadrových panenek a hraček.

volte 7 150