Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Ing. Jan Hrbáč

 

08

Zastupitel města Hradec nad Moravicí

Povolání: obchodní a projektový manažer

Věk: 35 let

Bydliště: Hradec nad Moravicí

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

Narodil jsem se ve Vítkově, ale od dětství žiji v Hradci nad Moravicí. Jsem ženatý, mám dvě děti. Krátkou dobu jsem působil ve finančním výboru města a přestupkové komisi a 7 let jsem byl starostou Sboru dobrovolných hasičů. Jako hlavní pořadatel jsem realizoval čtyři ročníky hudebního festivalu Folkové léto. Nyní jsem čtvrtým rokem zastupitelem, což bere většinu mého času, který jsem dříve věnoval jiným aktivitám směrujícím k našemu městu. Jsem také administrátorem a redaktorem zpravodajského serveru www.hradecinfo.cz. Jsem šťastný, že mohu žít se svou rodinou v našem městě a že jsem pomohl k tomu, aby i naše děti měly dobré podmínky pro život. Kandiduji, protože chci podpořit SNK Za lepší Hradec.

Co bych chtěl prosadit po volbách:  

Dokončení rekonstrukce Národního domu, kterou se nám (SNK) podařilo iniciovat, a zejména pohlídat její financování a systematičnost. Zlepšení úrovně komunikace mezi městským úřadem a občany města, která přes veškerou snahu a určitá zlepšení (videozáznamy, informace na webu, atd.) pořád není ideální. Zlepšení občanské vybavenosti (sportoviště, klidová zóna) pro občany lokality Pod Hanuší, která se rychle rozvíjí, ale postrádá jakékoliv zařízení tohoto typu. Plán postupné opravy asfaltových povrchů a chodníků na Hradci a ve všech obcích. Intenzivnější ale hlavně systematickou výsadbu zeleně a tvorby co nejpříjemnějšího prostředí pro všechny občany Hradce a obcí.

Povolání:

Vyučil jsem se strojním zámečníkem, dodělal si maturitu a nakonec jsem vystudoval Fakultu bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava. Téměř deset let jsem pracoval v oblasti ochranných pomůcek pro hasiče, policii, armádu a průmysl. Nyní pracuji jako obchodní a projektový manažer ve společnosti TENSIO TECHNOLOGY s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem vysokotlakých systémů.

Zájmy a koníčky:

Hlavním koníčkem je má rodina. Dále se zajímám o fotografování, turistiku, životní prostředí, včelařím a jsem teď již příležitostným leteckým RC modelářem.

volte 7 150