Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Ing. Ladislav Kříž

 

06

Povolání: manažer údržby pivovaru

Věk: 36 let

Bydliště: Domoradovice

 

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

Jsem rodákem, zde trvale bydlícím, hrdým „Hradečákem“, šťastně ženatým s dvěma dětmi. Vystudoval jsem Mendelovo gymnázium v Opavě, poté obor technologie vody na VŠB-TU v Ostravě a semestrální kurzy pivovarství, sladařství na VŠCHT v Praze. Hradecká společnost si mne může vybavit jako fotbalového hráče mládežnických a mužských týmů Žimrovic, Hradce nad Moravicí a Opavy nebo jako aktivní součást "motoru" úspěšného SDH Domoradovice.

Co bych chtěl prosadit po volbách:  

Smysluplný, průhledný, procesní a zároveň motivační systém podpory spolkům, jednotlivcům, firmám. Zaměření podpory na rozvoj, vzdělávání, sport, kulturu.
Smysluplný, průhledný, procesní přístup při správě a údržbě majetku města a při zadávání a realizací investic. Pokračování postupné rekonstrukce a správy veřejné infrastruktury obecně. Za Domoradovice - rekonstrukci kulturního domu, hřiště a veřejných komunikací.

Povolání:

Jsem zaměstnán v plzeňském Prazdroji, kde jsem vedl výrobní a výrobně-podpůrné týmy v pivovarech ve Velkých Popovicích a v Plzni (jako manažer výrobních oddělení, Lean manažer, manažer energetiky a vodního hospodářství). V současnosti vedu tým údržby v pivovaru Radegast v Nošovicích.

Zájmy a koníčky:

Mými zájmy jsou zájmy mých dětí a manželky. Zároveň také servis piva a výčepnictví, historie a propagace pivovarství. Rád trénuji a přednáším o tématech managementu, vedení týmů, procesů, štíhlé výrobě.

volte 7 150