Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Mgr. Hana Sokolová

 

05

Povolání: učitelka ZŠ

Věk: 33 let

Bydliště: Jakubčovice

 

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

Narodila jsem se ve Vítkově, ale od dětství žiji se svou rodinou v Jakubčovicích. Jsem šťastně vdaná, s manželem vychováváme dvě dcerky. Po absolvování střední odborné školy jsem vystudovala Učitelství pro I. stupeň na Ostravské univerzitě. Povolání je zároveň mým koníčkem. Jsem aktivní členkou Klubu žen v Jakubčovicích a zapojuji se do kulturních a společenských akcí, které se v naší obci konají.

Co bych chtěla prosadit po volbách:  

Pokud se ohlédnu za uplynulými čtyřmi lety, mohu s čistým svědomím říci, že se podařila spousta věcí a že je vidět v naší obci odvedené kus práce. Toto je motivací pro nastávající léta a je potřeba i nadále pokračovat v rozdělané práci, jako např. v opravách místních komunikací, ve zvelebování a doplňování prostor a prostranství vyhrazených našim dětem, v řešení kamionové dopravy projíždějící přes obec Jakubčovice.

Povolání:

Po ukončení vysokoškolského studia jsem nastoupila na ZŠ do Vítkova, kde pracuji jako učitelka dodnes.

Zájmy a koníčky:

Kromě své rodiny věnuji svůj čas četbě, přírodě, cestování, houbaření, jízdě na kole a hudbě. S oblibou vyrábím dekorativní předměty především s vánoční tematikou.

volte 7 150