Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Mgr. Tomáš Volný

 

04

Člen Kontrolního výboru města Hradec nad Moravicí

Povolání: farmaceut

Věk: 47 let

Bydliště: Hradec nad Moravicí

 

 


Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se, povolání:

Narodil jsem se v Opavě a od roku 1996 s manželkou žijeme v Hradci nad Moravicí. Vychováváme dvě děti. Založil jsem a vedu vlastní farmaceutické laboratoře. Věnuji se aplikovanému výzkumu a vývoji. Nezištně se zapojuji do údržby drobných památek a přírodních zajímavostí v okolí. Podporuji formou výtvarných soutěží rozvoj školních dětí a jejich mimoškolní aktivity.

Co bych chtěl prosadit po volbách:

Svou aktivní účast ve volbách, ke které jsem byl vyzván, vnímám jako svou občanskou povinnost. Dosud jsem se angažoval v Kontrolním výboru a v redakci Hradeckých novin. V případě zvolení aktivně podpořím ekonomicky zdravý, racionální rozvoj infrastruktury, kultury a sportu s důrazem na mladé rodiny s dětmi a seniory, zvýšení čistoty a kvality životního prostředí, podpořím další efektivní posun v transparentnosti a hospodárnosti fungování MÚ Hradec nad Moravicí a příspěvkových organizací. Nepodpořím nestandardnosti a nekvalitní práci, nebudu tolerovat ekonomický vliv a prospěch jednotlivců a organizovaných skupin.

Zájmy a koníčky:  

Sport, rodina, cestování, příroda. Poctivě se připravuji a pravidelně se účastním závodů Moraviaman (dlouhý triatlon 226 km, Iron Man), Jizerské 50 (závod Visma Ski Classic).

volte 7 150