Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka Titulka
<< > || >>

Mgr. Drahomír Hlačík

 

03

Povolání: učitel ZŠ

Věk: 46 let

Bydliště: Hradec nad Moravicí

 

 

 


 Podrobnější informace o kandidátovi

Představení se:

Narodil jsem se v Brance u Opavy, vystudoval jsem Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity, obor zeměpis – tělesná výchova. Jsem ženatý. Přestože nejsem členem žádné politické strany, není mi lhostejná budoucnost města Hradce nad Moravicí, ve kterém žiji již 25 let, proto jsem se rozhodl kandidovat za Sdružení nezávislých kandidátů Za lepší Hradec a obce.

Co bych chtěl prosadit po volbách:  

Nejdůležitější je pro mě spolupráce s občany, naslouchání jejich návrhům a podnětům, které slouží k dalšímu rozvoji města a novým společným cílům. Základem úspěchu je společná komunikace. Dále chci prosadit zachování a rozšiřování veřejných sportovišť, úspěšnou rekonstrukci Národního domu jako historické památky města a místa společného setkávání. Důležitá je pro mě také podpora grantového systému pro kulturní, společenské a sportovní akce pro všechny věkové skupiny. Rovněž i vytvoření jednotné vize rozvoje města v budoucnosti, neboť se domnívám, že Hradec nad Moravicí a přidružené obce mají velký, ovšem doposud nevyužitý potenciál.

Povolání:

Po studiu vysoké školy jsem nastoupil jako učitel na ZŠ Hradec nad Moravicí, kde působím dodnes, tedy již 25 let. Jsem členem školské rady.

Zájmy a koníčky:

Mezi mé záliby patří všeobecně sport, cestování po České republice, historie, četba a film. Nejvíce času momentálně věnuji rodině a zahradě, která se v mém středním věku překvapivě stala mým koníčkem.

volte 7 150